Kategorie
Szukaj

Producent - BIOUP

BIOUP dużą uwagę przywiązuje zarówno do przemyślanych receptur, jak i każdego etapu produkcji swoich kosmetyków. Produkty marki powstają z doskonale i rzetelnie dobranych surowców, często pozyskiwanych z rodzimych polskich oraz europejskich źródeł. Posiadają także odpowiednie badania konsumenckie, co zapewnia bezpieczeństwo ich stosowania. 

Marzeniem założycielki jest, aby kosmetyki, które tworzy, były źródłem zadowolenia i aby dzięki nim skóra piękniała każdego dnia. Swoje produkty kieruje przede wszystkim do kobiet z pierwszymi oznakami starzenia. Marka wierzy, że bezpieczne i naturalne kosmetyki są w stanie skutecznie wesprzeć skórę w walce ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i ze zmianami zachodzącymi w skórze wraz z upływem lat.
Hydrofilowy, emulgujący w kontakcie z wodą olejek łączy w sobie zalety pielęgnacji skóry olejami z łatwością spłukiwania wodą. Skutecznie a jednocześnie delikatnie usuwa z twarzy zanieczyszczenia i makijaż.
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
34.00
Czysty, 100% olej z nasion opuncji figowej tłoczony na zimno.
Wysyłka w ciągu 72h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
36.00
Kwas hialuronowy jest najbardziej pożądanym składnikiem kosmetyków, od których oczekujemy mocno nawilżającego działania. Jego silne właściwości odmładzające i wygładzające będą docenione przez każdego, kto marzy o sprężystej i gładkiej skórze. Jest remedium na przesuszenia, podrażnienia, szorstkość.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Bogaty w beta karoten, witaminy oraz minerały poprawia strukturę i elastyczność skóry oraz opóźnia procesy starzenia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny