Kategorie
Szukaj

Falownice i karbownice - Hurtownia Fryzjerska

Nie lubisz się nudzić i chciałabyś wciąż zaskakiwać swoim wizerunkiem? Karbownice i falownice do włosów dają Ci możliwość szybkiej, łatwej i efektownej zmiany fryzury. Drobne w stylu afro, a może większe romantyczne fale? Zdecyduj sama który styl przypadnie Ci dziś do gustu. Zawsze wybieraj jednak sprzęt, który zagwarantuje bezpieczeństwo Twoim włosom.

Wykorzystaj karbownice do uniesienia włosów u nasady

Karbownica do włosów to urządzenie, które może przenieść nas w czasie do lat 90, gdy tzw. gofrowanie włosów było krzykiem mody. Jednak także dziś karbownice są na topie. Dlaczego? Po pierwsze – moda lubi wracać, choć w nieco odmienionej postaci, po drugie – karbownicą możesz świetnie unieść włosy u nasady. To trik często stosowany przez fryzjerów. Profesjonalne gofrownice do włosów nie mają już wiele wspólnego z urządzeniami sprzed lat. Są wykonywane według najnowszych technologii, dzięki czemu nie niszczą włosów. Podobnie jak falownice do włosów, których chętnie używają nie tylko styliści i fryzjerzy. Urządzenia te dają możliwość codziennego stylizowania włosów w bardzo prosty oraz szybki sposób. Wystarczy chwila, by włosy ułożyły się w naturalnie wyglądające, luźno przeplatające się fale. Karbownice i falownice do włosów dają Ci możliwość zmiany wizerunku w kilka chwil. W naszej hurtowni fryzjerskiej znajdziesz urządzenia, które używane są w prestiżowych salonach przez najlepszych profesjonalistów. To najlepsza rekomendacja ich działania.

Masz spory wybór karbownic

Czym różnią się od siebie poszczególne falownice i karbownice do włosów? Przede wszystkim parametrami. Najważniejszym z nich jest technologia, w jakiej wykonane zostały płytki urządzenia. Najpopularniejsze są falownice i karbownice turmalinowe. Turmalin jest minerałem i doskonałym źródłem ujemnych jonów. To one zapobiegają elektryzowaniu się włosów, wpływają także na połysk włosów. Turmalinowe urządzenia zapewniają włosom ochronę podczas termostylizacji – zatrzymana jest wilgoć. Często spotykana jest również technologia tytanowa – tytan to niezwykle trwały, mocny materiał o gładkiej strukturze, co świetnie sprawdza się w płytkach urządzeń do włosów. Kolejna technologia – ceramiczna ma na celu szybkie i równomierne nagrzewanie płytek i nadanie włosom aksamitnej gładkości.

Falownica do włosów - na co zwracać uwagę przy zakupie?

Na co jeszcze zwracać uwagę podczas wyboru falownicy lub karbownicy? Na opcję regulacji temperatury, która pozwoli dostosować ją do potrzeb i kondycji włosów, a także na szerokość płytek, która ma znaczenie zwłaszcza jeśli chodzi o karbownice do odbijania włosów u nasady. Do takiego zastosowania najlepiej wybrać wąskie płytki. Dodatkowe opcje takie jak szybkie nagrzewanie, czy obrotowy kabel ułatwiają użytkowanie sprzętu, który tworzony jest z myślą o salonach fryzjerskich. Dlatego profesjonalne urządzenia wyróżnia wysoka jakość, niezawodność i trwałość oraz wygoda użytkowania. Te zalety docenią nie tylko fryzjerzy, ale również panie, które falownicy czy karbownicy używać będą na co dzień w domu.