Kategorie
Szukaj

Profesjonalne Fotele Kosmetyczne Standardowe - Hurtownia Kosmetyczna Santai

Doskonale wiesz, że żaden porządny gabinet kosmetyczny nie może obejść się bez profesjonalnego sprzętu. Wysokiej klasy urządzenia produkowane przez najbardziej renomowane firmy, sterylizatory zapewniające standardy higieniczne, markowe kosmetyki, które działają cuda – to jednak tylko niewielka część wyposażenia, które przydaje się w każdym salonie oraz gabinecie medycyny estetycznej. Nie można przecież zapominać o tym, jak ważną rolę pełnią ergonomiczne i wygodne fotele kosmetyczne standardowe, na których każdy klient i pacjent czuje się wyjątkowo, bezpiecznie oraz maksymalnie komfortowo. A co zrobić, gdy kosmetyk zabrudzi powierzchnię mebla? Nie ma problemu! W hurtowni kosmetycznej Santai znajdziesz również estetyczne wymienne pokrowce na fotele kosmetyczne, dzięki którym Twój salon będzie zawsze prezentował się wspaniale i zachęcał klientów do jego odwiedzenia.

Zapoznaj się również z wszystkimi meblami kosmetycznymi z naszej oferty.

Fotele kosmetyczne standardowe

Podstawę wyposażenia każdego gabinetu stanowią funkcjonalne i komfortowe fotele kosmetyczne. W czasie długich zabiegów kosmetycznych ważne jest to, aby klient spędził ten czas w wygodnej pozycji i miłej atmosferze. Z myślą o satysfakcji naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę foteli kosmetycznych.

Każdy z foteli kosmetycznych znajdujący się w naszym asortymencie odznacza się wysoką estetyką, która doda uroku miejscu pracy i wygodnym siedziskiem, dzięki któremu użytkownicy spędzą czas miło i komfortowo. Dostępne są dwa typy foteli, jedne standardowe z regulacją wysokości, świetnie sprawdzające się przy manicure, pedicure czy robieniu makijażu i drugie z możliwością manualnego ustawienia kąta nachylenia oraz zdejmowaną poduszką, pod którą znajduje się otwór na twarz.

Fotele kosmetyczne mogą Państwo dobrać pod kątem kolorystyki, wymiaru, kształtu oraz dodatkowych funkcji. Wszystkie fotele w ofercie jest dobrane z największą dbałością o doskonałe wykończeniem i najwyższej jakości materiały. Ze swojej strony gwarantujemy fachowe doradztwo oraz przystępne ceny. W razie pytań zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą.