Categories
Search

Neonail

Lakiery hybrydowe marki NeoNail to produkty, które charakteryzują się doskonałą formułą. Bardzo dobra pigmentacja, odpowiednia gęstość, jak również długotrwały efekt to jedne z wielu zalet lakierów Neonail. Marka ceniona jest wśród kobiet z różnych zakątków świata. Produkty wzbogacone są o pionierskie właściwości, które zapewniają trwałość manicure hybrydowego nawet do 3 tygodni. Lakiery hybrydowe Neonail w odróżnieniu od zwykłych, tradycyjnych lakierów nie pękają, ani też nie odpryskują. Dzięki temu nie musimy obawiać, że nasz manicure ulegnie uszkodzeniu podczas wykonywania codziennych czynności i obowiązków. Lakiery znajdujące się w naszej ofercie zapewniają efekt zadbanych i pięknych paznokci.

Lakiery Neonail zapewniają doskonałe krycie oraz długotrwały efekt. Zróżnicowana oferta kolorystyczna umożliwia dobranie produktu pod indywidualne preferencje i potrzeby. Odpowiednia formuła oraz gęstość sprawia, że aplikacja produktu jest banalnie prosta i szybka. Nie musisz obawiać się zalania skórek. Lakiery hybrydowe od Neonail wyróżnia gęstość, która ułatwia wykonanie manicure, jak i pedicure hybrydowego. Warto również dodać, że produkty Neonail występują w wielu odsłonach kolorystycznych. Znajdziemy tutaj odcienie, które zachwycą kobiety w różnym wieku. Nie wiesz, który odcień wybrać? Skontaktuj się z nami, a z chęcią pomożemy Ci przy wyborze idealnego lakieru do paznokci!

Hurtownia kosmetyczna cravvi.pl oferuje szereg lakierów hybrydowych, jak i klasycznych, wyprodukowanych przez Neonail. Znajdziesz tutaj kolekcje, w których skład wchodzą zarówno wyraziste, jak i bardziej subtelne odcienie lakierów do paznokci. Doskonale wiemy, że każda z nas ma inny gust oraz potrzeby. W związku tym chcemy, aby niezależnie od upodobań, czy też wieku, każda kobieta mogła wybrać odcień dla siebie. Poniżej znajdziesz szereg lakierów do paznokci, ulokowanych w poszczególnych kolekcjach. Zdradzimy, że do najpopularniejszych z nich należy m.in. kolekcja Candy Girl oraz Flower Sense.