Kategorie
Szukaj

Marie Brocart

Wierzymy, że każda z nas kryje w sobie czar i wewnętrzny blask. Chcielibyśmy pomóc Ci odkryć wszystkie Twoje walory, których na co dzień nie dostrzegasz. Pragniemy abyś zaczęła wierzyć w swoje możliwości i z determinacją dążyła do spełniania najskrytszych marzeń. 

Wszystkie produkty Marie Brocart posiadają nie tylko właściwości upiększające nadając skórze niesamowity blask, ale również pielęgnacyjne i odżywcze - składają się z naturalnych składników, które kobieca skóra uwielbia.

Marie Brocart wytwarza produkty wyłącznie z najlepszej jakości składników - nie tylko tych w 100% naturalnych, ale ze szczególnym uwzględnieniem ich naturalnego pochodzenia. Co to oznacza? Dokładnie to, że nie unikamy korzystania z nowinek biotechnologicznych - są to same naturalne surowce ale często naukowo ulepszone, w celu wydobycia z nich wszystkiego co najlepsze w zgodzie z naturą. 

W kosmetykach znajdziesz również pierwszy na świecie, BIO brokat Bioglitter® PURE, który jest w 100% kompostowalny i rozpuszczalny w wodzie.

Rozświetlające masło do ciała SEMARI od Marie Brocart® z drobinkami biodegradowalnego brokatu Bioglitter® PURE do każdego rodzaju skóry. Naturalne masło do całego ciała, które dzięki unikalnej formule nawilża, odżywia skórę i nadaje subtelną poświatę. Rozświetlające drobinki zawarte w maśle sprawią, że skóra nabierze pięknego błysku - w szczególności w promieniach słonecznych. Idealnie sprawdzi się jako zamiennik balsamu oraz odżywcza baza pod rozświetlacz mineralny, potęgując jego działanie i przedłużając trwałość.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Rozświetlający cukrowy peeling do ciała SEMARI od Marie Brocart® z drobinkami biodegradowalnego brokatu Bioglitter® PURE do każdego rodzaju skóry. Naturalny cukrowy peeling do całego ciała, który dzięki unikalnej formule nawilża, odżywia skórę i nadaje subtelną poświatę, jednocześnie masując i usuwając martwy naskórek.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Multifunkcyjny rozświetlający suchy olejek SEMARI od Marie Brocart® z drobinkami biodegradowalnego brokatu Bioglitter® PURE, odpowiedni dla wszystkich karnacji i do każdego rodzaju skóry. Naturalny rozświetlający olejek do całego ciała, który dzięki unikalnej formule nawilży i odżywi skórę oraz nada jej olśniewający złoty blask.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny