• Kategorie
  • Szukaj
  • Marie Brocart

Wierzymy, że każda z nas kryje w sobie czar i wewnętrzny blask. Chcielibyśmy pomóc Ci odkryć wszystkie Twoje walory, których na co dzień nie dostrzegasz. Pragniemy abyś zaczęła wierzyć w swoje możliwości i z determinacją dążyła do spełniania najskrytszych marzeń. 

Wszystkie produkty Marie Brocart posiadają nie tylko właściwości upiększające nadając skórze niesamowity blask, ale również pielęgnacyjne i odżywcze - składają się z naturalnych składników, które kobieca skóra uwielbia.

Marie Brocart wytwarza produkty wyłącznie z najlepszej jakości składników - nie tylko tych w 100% naturalnych, ale ze szczególnym uwzględnieniem ich naturalnego pochodzenia. Co to oznacza? Dokładnie to, że nie unikamy korzystania z nowinek biotechnologicznych - są to same naturalne surowce ale często naukowo ulepszone, w celu wydobycia z nich wszystkiego co najlepsze w zgodzie z naturą. 

W kosmetykach znajdziesz również pierwszy na świecie, BIO brokat Bioglitter® PURE, który jest w 100% kompostowalny i rozpuszczalny w wodzie.