Kategorie
Szukaj

Producent - Moistry

Odświeżający, kojący, naturalny tonik-esencja, do przywracania fizjologicznego pH i pielęgnowania skóry. Przeznaczony do każdego rodzaju cery i typu skóry, do codziennego stosowania rano i wieczorem. Bezwacikowy.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Serum pielęgnuje i znacznie poprawia komfort na skórze! Działa antyoksydacyjnie, nawilżająco, wzmacniająco, regulująco, kojąco, wygładzająco i wybielająco (na czerwone przebarwienia pozapalne). Błyskawicznie się wchłania i pozostawia na skórze niewyczuwalną warstewkę, która uspokaja podrażnioną skórę, poprawia jej koloryt i elastyczność. Nie lepi się i świetnie współgra z innymi kosmetykami nakładanymi w kolejnych etapach pielęgnacji.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Krem do skóry dojrzałej polecamy szczególnie skórom powyżej 35 roku życia, ale... w pesel nie zaglądamy i zachęcam do tego samego, bo pielęgnację najlepiej jest dobierać w odpowiedzi na konkretne potrzeby skóry, niekoniecznie sugerując się wiekiem. A zatem nie martw się - ten naturalny kosmetyk nie rozleniwi Twojej skóry. Będzie ona czerpała z kremu dokładnie to, czego w danym momencie potrzebuje.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Oczywiście żadnym kremem nie można zamknąć naczynia krwionośnego (a szkoda!), ale za to można wpłynąć na kondycję skóry, wzmocnić ją i odżywić - aby naczynka były mniej widoczne i nie pojawiały się kolejne. Każde naczynie krwionośne jest naturalnie oplecione włóknami kolagenowymi, których z wiekiem jest coraz mniej. Skóry pergaminowe, suche, podrażnione, po niewłaściwym lub za mocnym zmywaniu makijażu, pocieraniu skóry wacikami lub ręcznikiem stają się bardzo cienkie. Dlatego pojawiają się widoczne plamki, rumień i pajączki. Kiedy skóra otrzyma odpowiednie składniki, obuduje naczynia kolagenem i te staną się mniej widoczne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kosmetyki dopasowane do konkretnego rodzaju cery i typu skóry z danym problemem. Pod tym względem ten krem jest jeszcze bardziej szczególny, bo Moistry posiada skórę tłustą, z przewlekłym trądzikiem. Obsesyjnie wręcz dążyła do tego, by stworzyć coś skutecznego, a jednocześnie niezapychającego (niekomedogennego). To właśnie poszukiwania tego typu kremu sprawiły, że zajęła się kosmetologią. Prób dokonywała w pierwszej kolejności na sobie - może stąd nasza więź - i oto on, ich efekt finalny!
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Cera sucha z natury posiada zachwianą równowagę hydrolipidową. Jej płaszcz ochronny nie jest w stanie zapewnić zdrowej protekcji, dlatego osoby o takim typie cery mają uczucie ściągnięcia, napięcia, wzmożonego łuszczenia się naskórka, a nawet świądu. Ten krem zaprojektowany został tak, aby dać ulgę skórom suchym, szarym, pozbawionym blasku, z oznakami starzenia się; oraz skórom, które po zmyciu makijażu mają nieprzyjemne uczucie ściągnięcia i podrażnienia. Osoby, które normalnie posiadają inny rodzaj cery, ale ich skóra została wysuszona na skutek intensywnego opalania się, klimatyzacji, ogrzewania, po zabiegach kosmetycznych lub dermatologicznych, oraz po wysuszających maściach – również pokochają ten krem!
Ten produkt jest aktualnie niedostępny