Wegańskie kosmetyki Arbonne

26.05.19

Firmę założył 34 lata temu szwajcarski wizjoner Petter Mørck, obecnie dyrektorem zarządzającym jest jego syn Stian Mørck. Motto firmy to pure, safe i beneficial.  Naturalne receptury wyrobów Arbonne opracowywane są w nowoczesnym laboratorium B+R firmy w Irvine w Kalifornii. Można je kupić za pośrednictwem sklepu internetowego www.arbonne.pl lub zamówić  u Niezależnych Konsultantek. Produkty marki Arbonne to certyfikowane produkty wegańskie, bezglutenowe, bez GMO, testowane dermatologicznie i alergologicznie. Kosmetyki podzielone są na następujące kolekcje: do pielęgnacji skóry dla kobiet  i mężczyzn, do kąpieli i pielęgnacji ciała, do pielęgnacji włosów, makijażu oraz perfumy.

 

W produktach Arbonne ważne jest nie tylko to, co zawierają, ale też to, czego nie zawierają: produktów pochodzenia zwierzęcego, dodatku parabenów, konserwantów formaldehydowych, syntetycznych barwników/triklosanu/hydrochinonu, pochodnych ropy naftowej, glutenu i kwasu p-aminobenzoesowego. Firma Arbonne oprócz bogatej oferty kosmetyków posiada również ciekawą linię suplementów diety, które to pojawią się na polskim rynku już w listopadzie br. Suplementy diety Arbonne są produkowane: bez produktów nabiałowych, bez sztucznych barwników i sztucznych dodatków smakowych, bez sztucznych słodzików, cholesterolu  i tłuszczów trans, bez glutenu, bez produktów GMO. 

Kluczowe linie kosmetyków Arbonne, które stanowią podstawę  prawidłowej, codziennej pielęgnacji to RE9 Advanced® i RE9 Advanced® for Men, Arbonne Intelligence® Genius oraz Arbonne Calm.

RE9 Advanced® to luksusowa linia kosmetyków Arbonne przeciw oznakom starzenia. Dzięki niej wiek pozostanie jedynie cyfrą na papierze.  

Receptury tej kolekcji opierają się na dziewięciu podstawowych składnikach zapobiegających starzeniu się skóry. Efekty, to mniej zmarszczek i młodzieńczy wygląd. Badania kliniczne potwierdzają poprawę jędrności skóry w ciągu zaledwie 24 godzin! Po czterech tygodniach stosowania skóra stanie się zdecydowanie gładsza, bardziej nawilżona, po prostu piękniejsza. 

Arbonne Intelligence® Genius idealnie wspomaga pielęgnację skóry wszystkimi liniami kosmetyków Arbonne, czyli po prostu nieodzowny zestaw wielozadaniowy.  Dzięki niemu uzyskuje się zwielokrotnione, widoczne efekty pielęgnacji. Kluczowym składnikiem tej linii jest Phytinol, z wyciągów roślinnych lucerny i cykorii, poprawiający koloryt i gładkość skóry, wyrównujący bruzdy.

Preparat zawiera roztwór retinoidu z zastrzeżonym kompleksem PBR+ i płatkami delikatnie złuszczającymi naskórek, co sprzyja jego szybszej regeneracji.  Efekt: znacznie zmniejszona widoczność ciemnych przebarwień i drobnych zmarszczek. Dodatkowo już po dwóch tygodniach stosowania produkty poprawiają wygląd skóry pod względem jej nawilżenia, jędrności i elastyczności.    

Arbonne Calm to linia do pielęgnacji skóry wrażliwej. Arbonne Calm to wyjątkowo łagodne receptury, z kojącymi składnikami pochodzenia roślinnego i naturalnego, opracowane z myślą o skórze podatnej na podrażnienia, zapewniające nawodnienie, które łagodzi suchość i wrażenie ściągania. Produkty z serii Calm nie zamykają porów, nie zawierają perfum ani barwników. Są hypoalergiczne i przebadane dermatologicznie.   Efekty: nawilżona, miększa i gładsza skóra o ładniejszym kolorycie, bez nieestetycznych zaczerwienień.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl