URZĄDZENIE GENIUS ULTRA ARBONNE INTELLIGENCE®

16.07.19

DLACZEGO ULTRADŹWIĘKI

 

Ze wszystkich dostępnych technologii marka Arbonne zdecydowała się na wykorzystanie ultradźwięków ze względu na ich skuteczność oraz bezpieczeństwo, które zapewniają niskie natężenie ultradźwięków, wewnętrzny wyłącznik automatyczny i możliwość ustawienia temperatury. Delikatne fale generowane przez urządzenie Genius Ultra wspomagają wchłanianie produktów pielęgnacyjnych w zewnętrzne warstwy skóry.

 

DZIAŁANIE FALOWE

 

Chociaż ich nie usłyszysz ani nie zobaczysz, to z czasem dostrzeżesz ich działanie. Ultradźwięki to fale mechaniczne, o określonej częstotliwości. Urządzenie emituje około 300.000 fal ultradźwiękowych na sekundę, co umożliwia efektywniejszą aplikację produktów do pielęgnacji skóry Arbonne, w tym serum, kremów pod oczy oraz do ust.

 

WYJĄTKOWOŚĆ POD KAŻDYM WZGLĘDEM

 

Urządzenie wytwarza delikatne, generowane równomiernie fale ultradźwiękowe i samo wyłączy się po jednej minucie.

Końcówka posiada specjalny kształt, który ułatwia wygodne dotarcie do trudnych obszarów twarzy, np. pod oczami i wokół nosa.

Posiada trzy poziomy ciepła, które umożliwiają personalizację i przyjemne użytkowanie. Delikatna wibracja pomaga w odprężeniu.

Do prawidłowego działania urządzenia Genius Ultra, oprócz produktów do pielęgnacji skóry Arbonne, nie potrzeba żadnych dodatkowych żeli przewodzących.

 

Kosmetyki stosowane razem z urządzeniem Genius Ultra z kolekcji Arbonne Intelligence® przez jedną minutę dwa razy dziennie:*

 

Poprawiają wygląd skóry wokół oczu pod względem zmarszczek w porównaniu z obszarem skóry, na którym nie zastosowano urządzenia i kremu.**

Poprawiają ogólny wygląd skóry twarzy i wokół oczu w porównaniu z obszarem skóry, na którym nie zastosowano urządzenia i serum.

Skóra twarzy i wokół oczu wyglądała na gładszą niż podczas zastosowania samego produktu.***

Skóra wokół oczu wyglądała na jaśniejszą w porównaniu z obszarem skóry, na którym nie zastosowano urządzenia i kremu.

Poprawa wyglądu ciemnych plam pod oczami w porównaniu z obszarem skóry, na którym nie zastosowano urządzenia i kremu.

Poprawa równości koloru skóry twarzy w porównaniu z obszarem skóry, na którym nie zastosowano urządzenia i serum.

 

JAK STOSOWAĆ URZĄDZENIE ARBONNE GENIUS ULTRA?

 

Krok 1: Oczyść skórę twarzy za pomocą wody i swojego ulubionego produktu Arbonne.

 

Krok 2: Nałóż na twarz odpowiednią ilość produktu do pielęgnacji cery Arbonne. Nie używaj urządzenia w połączeniu z produktami dostępnymi bez recepty, w tym preparatami zwalczającymi trądzik (nadtlenek benzoilu, kwas salicylowy) kremami z filtrem przeciwsłonecznym lub wybranymi produktami do pielęgnacji skóry (zawierającymi octinoxate, oktokrylen, octisalate, benzofenon-3 lub tlenek cynku).

 

Krok 3: Włącz urządzenie Genius Ultra, naciskając przycisk ON. Poczujesz, że urządzenie delikatnie wibruje i zobaczysz, że zapaliło się światełko na jego przedniej części. Wybierz opcję ciepła (32°C, 34°C lub 36°C) w zależności od obszaru twarzy lub preferencji. Naciśnij przycisk komfortu raz, dwa lub trzy razy – powinno zapalić się odpowiednie światełko LED.*

 

Krok 4: Trzymaj urządzenie w dłoni, skieruj je do twarzy i przyłóż w miejsce, na które zostały nałożone produkty pielęgnacyjne Arbonne. Nie stosuj urządzenia bezpośrednio na oczach i powiekach.

 

Krok 5: Wykonując okrężne ruchy, powoli i delikatnie przesuwaj końcówkę urządzenia po skórze, aby rozprowadzić produkt. Urządzenie wyłączy się automatycznie po upływie jednej minuty, co ułatwi prowadzenie sesji tej samej długości. Jeśli produkt nie zostanie wchłonięty lub rozprowadzony do końca, wklep go w skórę, ale nie wcieraj.

 

Krok 6: Powtarzaj krok 4 i 5 na pozostałych częściach twarzy w zależności od potrzeb.

 

Krok 7: Za każdym razem, gdy zakończysz domowy zabieg, wyczyść urządzenie miękką ściereczką lub obmyj końcówkę urządzenia pod niewielkim strumieniem wody. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie w trakcie ładowania. Dokładnie wysusz urządzenie i przechowuj je w suchym, bezpiecznym miejscu.

 

Krok 8: Aby wyeliminować ryzyko fotouczulenia i przebarwień, zastosuj krem z filtrem przeciwsłonecznym.

 

 

Urządzenie Genius Ultra z kolekcji Arbonne Intelligence® zostało przetestowane przez dermatologów i konsumentów pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Jest odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Produkty marki Arbonne to certyfikowane produkty wegańskie, opracowywane bez użycia glutenu, testowane dermatologicznie i alergologicznie.

 

*Rezultaty określone zostały na podstawie analizy obserwacyjnej dokonanej przez eksperta porównującego wygląd skóry uczestnika badania przed zastosowaniem produktu i po jego zastosowaniu. Serum intensywnie regenerujące i Krem pod oczy naniesione opuszkami palców i rozprowadzone po skórze za pomocą urządzenia Genius Ultra w ciągu jednej minuty rano i wieczorem. Rezultaty zmierzono po 15 minutach od zastosowania urządzenia w ciągu trzech kolejnych dni regularnego stosowania.

 

 **Rezultaty zmierzono po trzech oraz 30 dniach regularnego stosowania.

 

***Rezultaty zmierzono po 30 dniach regularnego stosowania.

 

W oparciu o test kliniczny z udziałem 25 uczestników.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl