Dbanie o skórę to domena nie tylko kobiet – obecnie także wielu mężczyzn interesuje się zabiegami z zakresu pielęgnacji cery. W końcu kosmetologia jest dziedziną dostępną dla każdego! Czasami zwykłe kremy, peelingi czy maseczki wykonywane w domu to jednak stanowczo za mało. Cenna może okazać się wtedy mikrodermabrazja. Aby mieć pewność, że zabieg ten będzie przeprowadzony jak należy, warto wyposażyć się w profesjonalny sprzęt. Czym zatem powinien się on cechować? Czy urządzenia tego typu mogą oferować znacznie więcej? Sprawdź odpowiedzi w poniższym artykule!

Urządzenie do mikrodermabrazji. Jakie wybrać?

Ukończyłeś szkolenie z zabiegu, jakim jest mikrodermabrazja? Urządzenie profesjonalne to zakupowy must have, jeśli chcesz realizować tę usługę w swoim gabinecie. Przed zakupem sprawdź, na co zwrócić uwagę. Najważniejszym aspektem w kwestii urządzenia jest wyposażenie składające się z piór (głowic) oraz końcówek diamentowych, a także jednej gładkiej końcówki do masażu. Bez tych elementów aparat do mikrodermabrazji nie jest zdatny do wykonywania zabiegu. Warto przy tym postawić na renomowaną markę, która oferuje produkty dopuszczone do użytku zewnętrznego, czyli do kontaktu ze skórą. Używanie sprzętu bez atestów może skończyć się negatywnymi skutkami odczuwalnymi i widocznymi na skórze przez długi czas!

Na rynku istnieje szereg zróżnicowanych modeli, dlatego wybór tego odpowiedniego może przysparzać pewnych trudności. Przedstawmy dwa z nich, aby poznać możliwości tego typu urządzeń.
urządzenie do mikrodermabrazji beauty system 3w1
  • Beauty System 3w1 Micro+Sono+Peel BN-903 – aparat o stosunkowo niewielkich rozmiarach, który idealnie sprawdzi się zarówno w mniejszym, jak i większym gabinecie. Umożliwia wykonanie mikrodermabrazji diamentowej (złuszczanie naskórka za pomocą kryształków diamentu i strumienia wody), ale także pozwala na przeprowadzenie oczyszczania za pomocą ultradźwięków, jak również peelingu kawitacyjnego. Ten wielofunkcyjny sprzęt okaże się strzałem w dziesiątkę dla każdego początkującego kosmetologa, który pragnie wyposażyć swój salon w sprawdzone urządzenie.
  • Beauty System 7w1 Micro+Sono+Peel+Hot-Cold+Lift+Photon BN-N97 – urządzenie o nieco większym poziomie zaawansowania niż wspomniany poprzednik. Można określić go mianem premium, dlatego będzie idealny do gabinetów, które stawiają na prestiżowe wyposażenie. Poza tym sprawdzi się w rękach doświadczonych kosmetologów. Wyróżnia się możliwością wykonania: mikrodermabrazji diamentowej, oczyszczania ultradźwiękami, peelingu kawitacyjnego, zabiegów typu hot-cold, BioLift (lifting bez skalpela), BioGloves (terapia mikroprądami) oraz Photon Theraphy (fotoodmładzanie skóry).
Jak widać, urządzenie do mikrodermabrazji może być podstawowym lub też rozszerzonym sprzętem. Jedno jest pewne – za pomocą profesjonalnego aparatu będziesz w stanie przywrócić skórze Twojego pacjenta dawny wygląd. Jesteś właścicielem gabinetu kosmetycznego? Inwestycja w sprawdzony, wysokiej jakości sprzęt do mikrodermabrazji oraz jego poprawne używanie mogą stanowić klucz do Twojego sukcesu. Koniecznie sprawdź wszystkie modele, jakie czekają na Ciebie w naszym sklepie. Zdrowy wygląd skóry pacjentów leży właśnie w Twoich rękach!