Genius Ultra z kolekcji Arbonne Intelligence®

Coś wyjątkowego dla urody. Urządzenie do pielęgnacji skóry Genius Ultra posiada końcówkę, która delikatnie się rozgrzewa i wmasowuje produkt w górne warstwy skóry. Dołączając ten domowy masaż do swoich codziennych czynności pielęgnacyjnych, możesz zwiększyć korzystne rezultaty swoich ulubionych produktów i odkryć piękną, odświeżoną skórę. Urządzenie należy stosować na skórę twarzy i szyi, w miejscach zwykle poddawanych pielęgnacji kosmetykami. Mądry sposób na doskonały wygląd.
824,00
PLN
za
szt.
Producent: ARBONNE

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  
Urządzenie Genius Ultra z kolekcji Arbonne Intelligence - urządzenie wykorzystuje bezpieczną i skuteczną technologię ultradźwiękową, która wspomaga skuteczność produktów do pielęgnacji skóry i przyczynia się do jeszcze lepszych rezultatów. Niezależnie od tego, czy chcesz walczyć z oznakami starzenia skóry czy wspomóc działanie produktów Arbonne, Urządzenie Genius Ultra to odpowiedź na Twoje potrzeby.
 

Urządzenie Genius Ultra jest czymś wyjątkowym dla urody. 

 
Urządzenie do pielęgnacji skóry Genius Ultra posiada końcówkę, która delikatnie się rozgrzewa i wmasowuje produkt w górne warstwy skóry. Dołączając ten domowy masaż do swoich codziennych czynności pielęgnacyjnych, możesz zwiększyć korzystne rezultaty swoich ulubionych produktów i odkryć piękną, odświeżoną skórę. Urządzenie należy stosować na skórę twarzy i szyi, w miejscach zwykle poddawanych pielęgnacji kosmetykami. Mądry sposób na doskonały wygląd. 
 
 Jak osiągnąć najlepsze rezultaty – instrukcje:
 1. Oczyść skórę.
 2. Nałóż na twarz odpowiednią ilość produktu do pielęgnacji cery Arbonne.
 3. Włącz urządzenie Genius Ultra, naciskając przycisk ON. Poczujesz, że urządzenie delikatnie wibruje i zobaczysz, że zapaliło się światełko na jego przedniej części.
 4. Trzymaj urządzenie w dłoni, skieruj je do twarzy i przyłóż w miejsce, na które zostały nałożone produkty pielęgnacyjne.
 5. Wykonując okrężne ruchy, powoli i delikatnie przesuwaj końcówkę urządzenia po skórze, aby rozprowadzić produkt do pielęgnacji cery. Urządzenie wyłączy się automatycznie po upływie jednej minuty. Jeśli produkt nie zostanie wchłonięty lub rozprowadzony do końca, wklep go w skórę. Nie rozcieraj pozostałej ilości produktu po skórze.
 6. Powtarzaj punkt 4 i 5 niniejszych instrukcji na pozostałych częściach twarzy, w zależności od potrzeby.
 7. Za każdym razem gdy zakończysz ten domowy zabieg, wyczyść urządzenie miękką ściereczką lub obmyj końcówkę urządzenia pod niewielkim strumieniem wody. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie w trakcie ładowania. Dobrze wysusz urządzenie i przechowuj je w suchym i bezpiecznym miejscu.

 

POUCZENIE

 1. Stosuj urządzenie Genius Ultra wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem opisanym w niniejszym przewodniku użytkownika, nakładając odpowiednie produkty Arbonne na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nie używaj tego urządzenia wraz z innymi dodatkami lub produktami, które nie zostały zasugerowane przez firmę Arbonne.
 2. Nie używaj urządzenia Genius Ultra bezpośrednio na oczach lub powiekach.
 3. Nie używaj urządzenia w połączeniu z produktami dostępnymi bez recepty, w tym preparatami zwalczającymi trądzik, jak nadtlenek benzoilu lub kwas salicylowy, kremami z filtrem przeciwsłonecznym lub produktami do pielęgnacji skóry, które zawierają następujące składniki: avobenzone, homosalate, octinoxate, oktokrylen, octisalate, benzofenon-3 lub tlenek cynku.
 4. Nie używaj urządzenia Genius Ultra na otwartych ranach, zacięciach lub poparzonej skórze albo jeśli masz problemy z cerą.
 5. Urządzenie Genius Ultra przeznaczone jest do użytku domowego. Urządzenie nie powinno być stosowane przez dzieci.

OSTRZEŻENIE

 1. Nie używaj urządzenia Genius Ultra podczas kąpieli lub pod prysznicem.
 2. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie.
 3. Nie czyść urządzenia podczas ładowania baterii.
 4. Nie używaj ani nie przechowuj urządzenia, ani kabla do ładowania baterii, w pobliżu wody lub w miejscach, w których istnieje ryzyko, że mogłoby zostać upuszczone lub wciągnięte do wody.
 5. Nie korzystaj z urządzenia Genius Ultra, jeśli jakakolwiek część została uszkodzona, upuszczona, zanurzona w wodzie. Nie używaj kabla do ładowania baterii, jeśli został naderwany lub uszkodzony.
 6. Nie przechowuj kabla USB do ładowania baterii w pobliżu źródeł ciepła.
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Powiązane produkty
Derma Roller

Derma Roller

116,19 PLN
98,76 PLN
CRAVVI Emigmo

CRAVVI Emigmo

224,84 PLN
141,84 PLN
CRAVVI Diamond Masażer do twarzy 3D mini

CRAVVI Diamond Masażer do twarzy 3D mini

85,74 PLN
56,25 PLN
CRAVVI Glee

CRAVVI Glee

183,66 PLN
126,11 PLN
CRAVVI Exo

CRAVVI Exo

218,02 PLN
185,31 PLN
CRAVVI Diamond

CRAVVI Diamond

134,74 PLN
CRAVVI Lux

CRAVVI Lux

528,34 PLN
399,00 PLN
CRAVVI Play

CRAVVI Play

85,97 PLN
63,03 PLN
CRAVVI Love

CRAVVI Love

173,34 PLN
123,34 PLN
CRAVVI Crystal+

CRAVVI Crystal+

222,03 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl