• Kategorie
  • Szukaj
  • Masażery / Roller do twarzy z kamienia naturalnego

Roller do twarzy, zwany też wałeczkiem, wałkiem lub masażerem w tradycyjnej chińskiej medycynie znane są od setek lat i niezwykle doceniane wśród kobiet, którym zależy na zdrowo wyglądającej skórze twarzy, szyi dekoltu, bo, jak głosi powszechna opinia, to właśnie skóra na tych wskazanych obszarach powie nam najwięcej o kondycji i wieku swojej właścicielki.

Wałeczki do masażu twarzy w tradycyjnej medycynie chińskiej były znane i stosowane od wieków. Tych, którzy odczuwają energię i moc płynącą z kamieni, zainteresuje informacja, że kamieniom wykorzystywanym w konstrukcji masażerów przypisuje się metafizyczne właściwości: jadeit nazywany jest kamieniem młodości, a różowy kwarc –kamieniem miłości.

Niezależnie o tego, czy wierzycie w potęgę podświadomości, czy twardo stąpacie po ziemi, oba kamienie korzystnie wpłyną na kondycję waszej skóry. Kamienie szlachetne i półszlachetne mają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Wielowiekowa medycyna niekonwencjonalna, ale również współczesna kosmetologia ceni je sobie za to, że przez długi czas utrzymują stałą temperaturę na skórze.