Kategorie
Szukaj

Suszarki do włosów - Hurtownia Fryzjerska

Jeżeli szukasz profesjonalnej suszarki do włosów to jesteś w odpowiednim miejscu! Przygotowana przez santai.com.pl oferta pomoże Ci znaleźć najlepsze produkty w najniższych cenach. Suszarka do włosów służy jako podstawowe narzędzie do stylizacji. To właśnie podczas suszenia włosów możemy nadać im spodziewany kształt, który z powodzeniem może się otrzymać nawet cały dzień. Wiele osób jest przeciwnym suszeniu włosów, twierdząc, że użycie suszarki jest szkodliwe. Jeśli jednak zdecydujemy się na profesjonalny sprzęt fryzjerski, na pewno będziemy zadowoleni, a dzięki zastosowaniu jonizacji i funkcji zimnego nawiewu, nasze włosy będą zawsze w doskonałej kondycji. Zobacz poniżej suszarki fryzjerskie dostępne w naszym sklepie.

Na co zwracać uwagę, kupując suszarkę do włosów?

Suszarka ma tylko wysuszyć Twoje włosy? Z pewnością do tego służy. Jednak nowoczesne suszarki również odznaczają się wielofunkcyjnością i przydatnymi opcjami. Zanim więc wybierzesz się na zakupy, sprawdź, w czym masz wybór, jakie opcje są przydatne i co może Twoja nowa suszarka.

Jakie funkcje powinna posiadać Twoja suszarka? typ suszarki

Z jedną suszarką włosy wysuszysz w kilkanaście minut, z inną będziesz potrzebować nawet ponad 20 minut. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju włosów, ale również od samej suszarki. Dlatego w pierwszej kolejności musisz dobrać idealny sprzęt dla Twoich włosów. Pierwsze na co musisz więc zwrócić uwagę, to funkcje Twojej suszarki:

 • moc – teoretycznie im więcej mocy będzie posiadać Twoja suszarka, tym szybciej wysuszysz czy wymodelujesz włosy. W praktyce niekoniecznie. W przypadku cienkich włosów czy mocno zniszczonych, zbyt gorący nawiew może dodatkowo osłabiać i wysuszać kosmyki. Do grubych i gęstych włosów wybieraj więc mocne suszarki o mocy minimum 2000 W. Do cienkich, krótkich czy delikatnych stosuj mniejszą moc – nawet 1600 W.

 • wyreguluj temperaturę i siłę nawiewu  - nie, nie jak w prostownicy. Suszarki z regulacją temperatury są ważne, byś mogła regulować poziom gorącego powietrza, a także by na koniec każdego suszenia zastosować chłodny nawiew. Suszarki z zimnym nawiewem są niezastąpione. Jeśli suszarka nie posiada takiej regulacji, zrezygnuj z jej zakupu. Chłodny nawiew na koniec suszenia zamyka łuskę włosa i dzięki temu świetnie działa bowiem na kondycję włosów, wygładza je i utrwala stylizację fryzury. Liczba zakresów temperatury i liczba prędkości nadmuchu to ważne cechy suszarek do włosów.

 • jonizacja tak, tak dyfuzor - szukaj tych wskazówek w opisie. Dlaczego dyfuzor tak przydaje się podczas stylizacji włosów? Bo dodaje im objętości.

  Jonizacja -  czyli podstawowe funkcje Twojej suszarki do włosów

  Przekonaj się sama, jak zbawienne działanie dla Twoich włosów ma funkcja jonizacji. I nie chodzi tylko o to, by włosy pozbawić nieprzyjemnego efektu elektryzowania się, ale również by zadbać o to, by po wysuszeniu nie były szorstkie i matowe. To właśnie suszarki z jonizacją sprawiają, że Twoje włosy staną się bardziej miękkie i błyszczące. Właściwie obecnie każda nowoczesna suszarka posiada jonizację. Zwróć więc uwagę, by i Twój sprzęt odznaczał się nowoczesnymi parametrami.

  Dodatki, które ułatwią suszenie i stylizację

  Od swojej suszarki możesz oczekiwać znacznie więcej i więcej. Możesz na przykład oczekiwać, by swoim głośnym funkcjonowaniem nie budziła śpiących jeszcze domowników. W tym celu wybierz ekstra ciche suszarki do włosów które posiadają:

  • tłumik hałasu. Tłumik może być wbudowany, albo z opcją nakładania go.

  Dla uzyskania lepszego efektu stylizacji zwróć uwagę, czy Twoja suszarka posiada:

  • różnego rodzaju nakładki koncentrujące. Świetny sposób, by strumień gorącego nawiewu kierować na nawinięte na szczotce pasmo włosów. Dla uzyskania różnych efektów, suszarki z koncentratorem mogą mieć różne końcówki.

  • dyfuzor – świetne rozwiązanie, by unieść włosy od nasady, albo uniknąć puszenia się włosów, podczas ich suszenia. Suszarki z dyfuzoremmają albo długie albo krótkie końcówki.

  Jak bezpiecznie wysuszysz włosy?

  Oprócz zatroszczenia się o właściwą suszarkę, z jonizacją, krótszym czasem suszenia czy regulacją temperatury, musisz pamiętać, by włosy chronić przed zbyt gorącym powietrzem, zwłaszcza jeśli je modelujesz, a suszarkę trzymasz blisko kosmyków. Jak chronić? Wybierając termoochronne pianki, spraye, czy żele. Ich formuła sprawi, że włosy nie będą podatne na gorący strumień powietrza, a tym samym nie będzie grozić im nadmierne wysuszenie, a co gorsze nawet spalenie.